23. 6. 2009

Pozície, ktoré ponúkame...

Ak by ste mali záujem stať sa členom nášho týmu, čítajte celý článok...
Prvá pozícia: Prekladateľ/ka
- prekladá mangu (za dva týždne minimálne 30 strán, t.j. približne jedna kapitola)
- výborná znalosť AJ a aspoň dostatočná znalosť SJ aleboČJ
Druhá pozícia: Editor/ka
- upravuje stránky v mange, aby sa tam dal hodiť preklad + ten preklad tam aj vkladá xD (odovzdať editovanú kapitolu maximálne do 5 dní)- výborná znalosť grafiky (+ povinný grafický program - PhotoFiltre, Photoshop alebo PhotoStudio)
Tretia bonusová pozícia xD: Zháňač/ka mangy- túto pozíciu dám niekomu, kto má veľa času xD bude to niekto z týmu, kto o to bude mať záujem xD (nájsť mangu maximálne do 5 dní)- musíš poznať dobré stránky s mangou xDDobre, ak by ste si vybrali jednu z týchto pozícií, dajte mi vedieť na:

E-mail - punk-girl16@azet.sk
Facebook - Viktória Evulik Kováčová (ak si ma chcete pridať, píšte správy)

6 komentárov:

 1. Mno, ty tři pozice si dělám sama sobě, takže to radši necháme :) Ale sháněčka by šlo, vím, kde hledat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mno keďže ja sama prekladám, atď. na svojej stránke tak o prvé tri nemám nejak extra veľký záujem ale k tej 4.-tej, ak by ste potrebovali/zháňali nejakú mangu tak kľudne zoženiem ;) (aj tak, net je asi už jediná vec čo na tomto PC vôbec ide, tak čas na hľadanie by sa našiel..:D)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. hm.. mangu bych překládat mohla, v Aj a ČJ jsem dobrá, ale ta rychlost překladu je na mě ňák moc :D.. no ještě to promyslím, uvidíme po prázdninách :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ako nahradim anglicky text v scanoch slovenskym prekladom?

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pokiaľ potrebujete korektora, či už pre preklady v českom, alebo v slovenskom jazyku, kľudne sa na mňa obrátte. Kontakt: fefanekprvy@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť